KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9815287
nr 981 5287
Gouache
R Mattson, signerad 1935, 35x52
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 september 2015
kl 18:02:32
16/9 11:42:04
Gouache